Śląska Akademia Parkinsona

  • Admin 

Żyjecie z chorobą Parkinsona? Podejrzewacie u siebie lub kogoś z bliskich tę chorobę, opiekujecie się osobą chorą? Pragniemy zwrócić Waszą uwagę na projekt, który może odmienić życie wielu z nas (kliknij w poniższe logo, aby przenieść się na stronę projektu).

Śląska Akademia Parkinsona, to program wsparcia dla pacjentów dotkniętych chorobą Parkinsona, w ramach którego organizowane są webinary, ćwiczenia i konsultacje. Akademia została stworzona przez zespół ekspertów, który tworzą specjaliści z zakresu: neurologii, psychologii, logopedii i fizjoterapii.

To miejsce, w którym znajdziecie zarówno merytoryczne informacje, odpowiedzi na nurtujące Was pytania, cenne wskazówki, jak i wsparcie niezbędne w codziennym zmaganiu się z chorobą. Jest to także przestrzeń do wspólnej dyskusji oraz wymiany doświadczeń.

Poniżej znajdziecie skrót do webinarów (interaktywnych seminariów Internetowych) organizowanych przez Akademię. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa!

A tutaj znajduje się mini-ulotka Akademii, którą możecie wykorzystać, aby przekazać dalej informację o jej działalności.  Rozpropagujmy razem tę inicjatywę!